Відбулося засідання сесії Снятинської міської ради

Міський голова Анатолій Шумко провів засідання сесії міської ради. Вже традиційно всі присутні молитвою вшанували пам’ять полеглих захисників України.

Про це повідомляють у Снятинській територіальній громаді.

На розгляд депутатів виносилося 60 питань порядку денного. Зокрема:

▪️Присутні заслухали інформацію про стан роботи із дотриманням законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку відділенням поліції № 1 м. Снятин Коломийського районного відділу поліції, доповідав начальник відділення поліції № 1 м. Снятин Володимир Антонюк. Одним із питань, на якому було акцентовано увагу, стало зростання кількості людей, котрих ошукали телефонні та інтернет-шахраї, в тому числі і в Снятинській громаді.

Правоохоронці вкотре застерігають мешканців від аферистів, попережають про нові шахрайські схеми, закликають не переходити за невідомими посиланнями, а також радять бути обачними і дотримуватись елементарних заходів безпеки.

▪️Депутати розглянули планове питання про хід виконання бюджету Снятинської міської територіальної громади за І квартал 2024 року.

▪️У ході сесії було затверджено Програму охорони та поліпшення стану навколишнього природного середовища в Снятинській територіальній громаді на 2024-2025 роки.

▪️Затверджено план заходів Цільової програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2024 рік у новій редакції.

▪️Погоджено місце розташування земельної ділянки для благоустрою території міського парку (облаштування «Алеї Слави» для почесного вшанування загиблих захисників Снятинської міської територіальної громади).

▪️На сесії достроково припинено депутатські повноваження депутата Снятинської міської ради Шиньковської Марії Василівни відповідно до поданої нею заяви.

▪️Розглянуто питання про літературно – мистецьку премію імені Марка Черемшини.

▪️Затверджено Положення про премію ім. Романа Сімовича для обдарованих дітей – вихованців Снятинської дитячої музичної школи та Джурівської дитячої школи мистецтв ім.Ярослава Барнича.

Ййййййцц й Юз юз

▪️Також депутати прийняли низку земельних, фінансових питань, питань щодо комунальної власності та інші.

Детальніше ознайомитися з прийнятими рішеннями можна на офіційному сайті Снятинської міської територіальної громади.

.