У Снятині віддали шану полеглим захисникам громади

Сьогодні, 24 лютого, друга річниця початку повномасштабного вторгнення. Два роки стійкості, мужності, незламності, сміливості, боротьби за життя та мирне майбутнє дітей… два роки втрат, болю, сліз…

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув, боронячи рідну землю – мужніх звитяжних воїнів, котрі стали на захист Вітчизни.

Міський голова Анатолій Шумко, члени Виконавчого комітету та працівники Снятинської міської ради вшанували пам’ять полеглих захисників нашої громади, запалили свічки пам’яті на могилах Героїв, котрі віддали своє життя за нашу свободу, та помолилися за упокій їхніх душ.

Про це повідомляють у Снятинській територіальній громаді.

“Ми повинні пам’ятати про надто високу ціну мирного безхмарного неба для кожного з нас. Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя боронив нашу країну від ворога, захищав наш мирний сон та щасливе майбутнє! Пам’ять про них житиме вічно у наших серцях.

Дякуємо кожному, хто сьогодні боронить нашу державу від ворога.Вічна пам’ять полеглим Героям…Честь і слава Героям живим! Слава Україні!”,

йдеться у повідомленні.