Залишаємося гідними своїх Героїв: у Снятині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, у День пам’яті Героїв Небесної Сотні, вшановуємо велич відважних людей, які своєю мужністю, самовідданістю та силою духу змогли змінити хід історії нашої держави.

З цієї нагоди до пам’ятника Героям Небесної Сотні поклали квіти та запалили свічки пам’яті, а в Снятинському будинку культури відбувся патріотичний літературно – мистецький захід.

У кожному селі Снятинської громади мешканці схили голови у спільній молитві перед пам’яттю тих, хто поклав життя за волю, незалежність та свободу України.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Снятинської територіальної громади.

Десять років тому Майдан став серцем української нескореності. Герої Небесної Сотні віддали свої життя за свободу, за гідність і за майбутнє нашої країни.

Боротьба триває донині. І сьогодні наші захисники та захисниці по всій Україні продовжують їх подвиг, виборюючи ці цінності на полі бою, та відважно боронять нашу державу від агресора.

“Велика вдячність і повага Героям, які в тяжкі часи взяли відповідальність за долю нашої країни і борються за незалежність і територіальну цілісність України! Вічна пам’ять і шана тим, хто у цій боротьбі віддав своє життя!”, – йдеться у повідомленні.