У Снятині вшанували пам’ять воїнів-афганців

Щороку, 15 лютого, ми віддаємо глибоку шану мужності та героїзму воїнам – афганцям, які з честю та гідністю виконували свою непросту місію.

Сьогодні у Храмі Чуда Святого Архистратига Михаїла відбулася панахида за полеглими учасниками бойових дій на території інших держав. Після спільної молитви присутні вирушили до пам’ятного знаку воїнам, які загинули в Афганістані, щоб покласти квіти та схилити голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя, виконуючи військовий обов’язок.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Снятинської територіальної громади.

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років Афганської війни, але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті приклади мужності та вірності синів своєї Батьківщини, які стали гідним прикладом людської мужності та героїзму.

“Висловлюємо глибоку вдячність всім бійцям, котрі пройшли нелегкий бойовий шлях, а також всім, хто продовжує сьогодні боронити цілісність і незалежність України, та оберігає спокій у наших домівках. Бажаємо вам доброго здоров’я, родинного затишку, благополуччя і головне – мирного неба над головою”, – йдеться у повідомленні