З нагоди Дня Соборності у Снятині провели патріотично-мистецький захід “Коляда – молитва в пісні єднає Україну”

22 січня ми відзначаємо одне із знакових свят української держави – День Соборності України. Це свято увійшло в життя українців як свято єдності нації, яке дає усвідомлення, що кожен з нас є невід’ємною частиною вільної, незалежної, суверенної держави.

З цієї нагоди в Снятинському Будинку культури відбувся патріотично-мистецький захід “Коляда – молитва в пісні єднає Україну”.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Снятинської територіальної громади.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять синів і доньок, котрі віддали своє життя у боротьбі за свободу та незалежність України.

Для всіх присутніх лунали зворушливі віншування та чудові колядки у виконанні кращих художніх колективів Снятинської громади. Бо коляда – це молитва, а молитва творить дива.

“Сьогодні ми продовжуємо берегти та примножувати наші традиції. У спільній молитві звертаємося до Бога і просимо у нього миру. Щодня доводимо свою згуртованість і спільне прагнення жити у вільній державі, яка сама визначає своє майбутнє.

Пам’ятаймо ціну, яку платимо за волю і свободу! Дякуємо Богу та нашим мужнім Воїнам Захисникам, які зберігають соборність і незалежність нашої держави ціною власного життя!”