У Снятині вшанували пам’ять полковника УПА Василя Андрусяка

Сьогодні відзначаємо 109-у річницю від дня народження полковника УПА, командира 22-го Тактичного відтинку “Чорний Ліс” Василя Андрусяка (“Грегіт”, “Різун”). З нагоди цієї дати представники міської ради, члени братства ОУН-УПА, просвітяни та небайдужі мешканці поклали квіти до підніжжя пам’ятника Василя Андрусяка.

Про це повідомляють у Снятинській територіальній громаді.

Коротенький екскурс життєвою та бойовою стежиною полковника провів голова Снятинської станиці Братства ОУН-УПА, директор музею визвольних змагань ім. В. Андрусяка Ігор Юринець, поезію, присвячену легендарному полковнику “Різуну”, зачитав очільник снятинської «Просвіти», поет Іван Оробець.

“У когорті повстанських командирів нескореної України Василь Андрусяк на чільному місці. Минуло більше сторіччя з часу народження непересічного партизанського тактика, патріота-героя української нації, легендарного командира, проте його ім’я не стерлося з народної пам’яті, а образи борців-патріотів за Українську Державу з відстані часу постають перед нами ще величнішими і зримішими. Тож, шануймо пам’ять про нашу історію, наших Героїв усіх епох та їх подвиги”, – йдеться у повідомленні міської ради.