Наш земляк Андрій Джелеп здобув першу медаль для України на міжнародному турнірі з боротьби

Спортсмен з Івано-Франківщини Андрій Джелеп здобув “срібло” на міжнародному турнірі з боротьби “Zagreb Open” у Хорватії. Це — перша медаль України на цих змаганнях.

Про здобуток борця написали у Facebook Національного олімпійського комітету України та олімпійської команди, повідомляє Суспільне. Івано-Франківськ.

“Маємо першу нагороду на міжнародному рейтинговому турнірі з боротьби “Zagreb Open”, що проходить у Хорватії. На другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 61 кг зійшов борець вільного стилю Андрій Джелеп”,

йдеться у повідомленні.

23-річний Андрій Джелеп змагався у ваговій категорії до 61 кг. Він переміг Даніеля Попова з Ізраїлю з рахунком 8:2, а також — Нураддіна Новрузова з Азербайджану з рахунком 10:8.У фінальній сутичці спортсмен поступився дворазовому призеру чемпіонату світу Бехбаяру Ерденебатину з Монголії з рахунком 2:9. Андрій Джелеп посів друге місце.

Довідково: Андрій Джелеп — борець вільного стилю та чемпіон Європи з вільної боротьби U23. Розпочинав свою спортивну кар’єру у Борцівському спортивному клубі “Перша ластівка” (с.Джурів) Снятинської ДЮСШ “Колос”.

Зараз він є представником Академії боротьби імені В.Федоришина та Школи вищої спортивної майстерності.

У 2021 році вперше змагався на “дорослому” Євро. У тому ж році увійшов у п’ятірку кращих борців світу за версією Світової федерації боротьби.

Андрій Джелеп тренується під керівництвом заслуженого тренера України Івана Курилюка.

Фото: United World Wrestling