Міський голова Анатолій Шумко взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Вчора у Львові під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад.

Оборона нашої держави, її відновлення та євроінтеграція: таким стратегічним темам було присвячене засідання Конгресу.

Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Серед учасників масштабної зустрічі – Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, Голова ВРУ Руслан Стефанчук, представники європейських партнерських установ та організацій, обласних військових адміністрацій, зокрема, голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, а також, територіальних громад.

Участь у роботі Конгресу місцевих та регіональних влад взяв Снятинський міський голова Анатолій Шумко.

Найперше було розглянуто питання безпеки у місцях масового скупчення людей. За словами Володимира Зеленського, завдання громад – визначити кількість «потенційних» об’єктів, які мають бути облаштовані додатковим обладнанням, до прикладу, металодетекторами.

“Під час Конгресу представники громад мали змогу поспілкуватись з профільними міністрами щодо проблемних питань своїх населених пунктів.

Так, з Прикарпаття виступив голова Снятинської ТГ Анатолій Шумко, якого цікавили публічність кадастрової карти та доступ до кадастрового реєстру для органів місцевого самоврядування”,

йдеться у повідомленні.

Під час Конгресу міністри прозвітували про те, що вдалось зробити протягом 2023, зокрема:

  • проведену роботу щодо безпекових питань,
  • напрацювання із захисту та підтримки дітей, які постраждали від війни,
  • здобутки у сфері охорони здоров’я та забезпечення ліками людей у прифронтових областях,
  • підтримку внутрішньо переміщених людей та їхню інтеграцію в новому середовищі тощо.

Як зазначив Президент України Володимир Зеленський, головна увага має бути зосереджена на «… життя будь-якої громади, бо життя кожної людини є одним і тим самим життям України – життям, яке ми маємо захистити від агресії росії.…».

Сьогодні, підсумовуючи рік, зійшлися на думці, що Україна була, є та буде готовою до будь-яких викликів завдяки єдності українського народу та солідарності цивілізованого світу!

І одним із інструментів, який дозволяє ефективно долати труднощі в умовах воєнного стану, – ефективна та дієва комунікація між різними рівнями влади задля вирішення проблемних питань. І цьому, власне, сприяє Конгрес як майданчик відкритого діалогу”,

написала Світлана Онищук.