До дітей військовослужбовців на Снятинщині завітав Святий Миколай. Фото

Напередодні Дня Святого Миколая та Дня Збройних Сил України, котрі для кожного українця є особливо значимі та символічні, для дітей військовослужбовців нашої громади було організовано святкове дійство “У пошуках листів до святого Миколая”.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Снятинської територіальної громади.

Учні Снятинського ліцею “Інтелект” подарували присутнім справжню казку з фантастичними героями, ангелами, сніговиками, лісовими звірятками, ну і, звісно, самим Святим Миколаєм.

На свято до дітей завітав міський голова Анатолій Шумко. Він подякував всім захисникам, котрі бережуть мир і спокій у наших домівках. Також міський голова висловив слова вдячності дітям та педагогам ліцею, які створили цього дня казкову атмосферу в залі та дали можливість всім доторкнутися до свята.

“Навіть у такий важкий для України час ми не повинні забувати про радощі для наших дітей. Кожна дитина заслуговує на свято, але особливої уваги та тепла потребують ті діти, батьки яких стоять на захисті нашої держави. Саме в подарунок для них сьогодні ми організували таке святкове дійство.

Бажаю всім дітям нашої громади зростати добрими, слухняними і, найголовніше, щасливими: батькам – на радість, Україні – на славу. Вірте в добро та дива, і пам’ятайте, що мрії збуваються!

Нехай Святий Миколай принесе у своїй торбині радість, щастя, мир та спокій у кожну домівку, а Україні – омріяну Перемогу”, – зазначив Анатолій Шумко.