У музеї Василя Касіяна відбулося відкриття виставки художніх робіт Ярослава Заяця

Сьогодні у художньо – меморіальному музеї Василя Касіяна відбулося відкриття виставки заслуженого художника України, нашого земляка Ярослава Заяця.

На відкриття виставки прийшли рідні, друзі, колеги художника з Покуття та Буковини, літературно – мистецька родина Снятинщини. На виставці представлено 33 картини митця, виконані у різних техніках.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Снятинської територіальної громади.

Ярослав Заяць народився 1951 року в с.Микулинці Снятинського району. Його першим учителем став відомий художник Ярослав Лукавецький. Після закінчення 4-го класу навчався у Київській республіканській середній художній школі ім Т.Шевченка. Впродовж 1969-1975 років – у Київському державному художньому інституті на факультеті графіки.

У 1984 році відбулася його перша персональна виставка у Чернівцях. На замовлення обласного драмтеатру ім. О.Кобилянської Ярослав Заяць виготовив плакати – афіші до вистав «Декамерон», «Безталанна», «У неділю рано зілля копала».

Після важкої хвороби помер у вересні 2022 року. Похований на Снятинському міському кладовищі.

Ярослава Заяця називають одним з найпотужніших сучасних українських графіків, обдарованим Богом митцем.

“Запрошуємо мешканців Снятина, поціновувачів мистецтва завітати у музей Касіяна та ознайомитися з творчістю великого художника сучасності Ярослава Заяця. Виставка триватиме до кінця грудня”, – йдеться у повідомленні.