Відбулося засідання Виконавчого комітету міської ради

Міський голова Анатолій Шумко провів тринадцяте засідання Виконавчого комітету Снятинської міської ради.

Про це повідомляють у Снятинській територіальній громаді.

“Перед початком засідання міський голова відзначив Грамотами аграріїв Снятинської громади, котрі нещодавно відзначили своє професійне свято. Так, Грамотою Івано – Франківської ОДА нагороджено Марунчака Віталія, директора ТзОВ АФ “Роднік плюс” та Тимофійчука Ярослава, директора ПФ “Богдан і К”, грамоту департаменту агропромислового розвитку оторимав Левко Василь, голова ФГ “Вовчківський фермер””, – йдеться у повідомленні.

Загалом члени Виконкому розглянули та прийняли двадцять вісім питань порядку денного. Зокрема:
✔️ заслухали звіти про роботу фінансового відділу та відділу бухгалтерського обліку та звітності Снятинської міської ради;
✔️продовжили контракт з директором Комунального некомерційного підприємства «Снятинський центр первинної медико – санітарної допомоги» Іваном Тимофійчуком.

Також членами Виконкому було прийнято рішення:
▪️про надання одноразової грошової допомоги мешканцям громади;
▪️про вуличне освітлення;
▪️про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг із збирання та перевезення побутових відходів на території Снятинської громади.

Окрім того, на Виконкомі було обговорено питання нещодавно проведеного моніторингу стану каналізаційних мереж в закладах освіти, а також розглянуто питання, котрі стосуються догляду і опіки за дітьми та інші важливі питання.

Детальніше ознайомитися з прийнятими рішеннями можна на офіційному сайті Снятинської міської територіальної громади.