Під синьо-жовтим символом свободи: у Снятинській громаді відзначили День Державного Прапора України. ФОТО

В умовах військового повномасштабного вторгнення держави – агресора, український народ відзначає важливу для кожного з нас дату — День Державного Прапора України.

За традицією всечесні отці освятили синьо – жовтий прапор та помолилися за наших мужніх захисників, за мир та перемогу України. Також священнослужителі освятили жовто-блакитний стяг, подарований нашій громаді захисниками, котрі несуть службу під Бахмутом. Відтепер прапор-оберіг стоятиме у фоє адмінбудівлі, як символ нашої незламності та перемоги, волі та свободи, символ нашої боротьби.

Про це повідомляє Снятинська територіальна громада.

Цьогоріч разом з військовослужбовцями
урочисто підняли Прапор України їхні діти та внуки.

Міський голова Анатолій Шумко привітав усіх мешканців громади з Днем Державного Прапора України та подякував наших захисникам.

“Сьогодні державний стяг велично замайорів над площею Незалежності на честь кожного та кожної, хто віддав своє життя у цій війні, у пам’ять кожного та кожної, хто крізь століття боровся за волю та свободу нашої держави, з пошаною до всіх, хто і сьогодні продовжує виборювати вільну, незалежну та демократичну державу. Шана та низький уклін родинам полеглих захисників. Ми не маємо права забути, яку дорогу ціну платимо за нашу державність.

Щирі слова вдячності нашим військовим, котрі бережуть наш спокій та мужньо виборюють незалежність та свободу в ім’я України. Для них Державний Прапор України став оберегом”,

зазначив міський голова.

З величним святом, яке символізує нашу боротьбу та незламність, привітали присутніх і наші захисники та громадські активісти.

“Маємо пам’ятати, що ми — сильні, а наш прапор — прапор переможців. Він надихає Збройні Сили України на подвиги, допомогає нашим волонтерам творити добрі справи, а нам – працювати на рідній землі під синьо-жовтим символом свободи! Слава Україні! Героям слава! Українська земля під нашим Прапором обов’язково переможемо!”,

йдеться у повідомленні.