Міський голова Анатолій Шумко провів зустріч з молоддю Снятинської громади

В рамках проведення тижня “Молодь для країни” міський голова Анатолій Шумко провів зустріч з молоддю Снятинської громади.

Члени молодіжної ради мали можливість поспілкуватися з міським головою на різні теми, поставити запитання, які їх цікавлять та подискутувати. Найбільше говорили про війну: як вона вплинула на життя людей, які зміни внесла у життєдіяльність громади.

Про це повідомляють у Снятинській територіальній громаді.

Як зазначив Анатолій Шумко, сьогодні саме за молодими активними людьми – майбутнє нашої держави та відбудова країни у післявоєнний період.

“На жаль, ваше покоління знає про війну не з фільмів та книжок. Ви проживаєте її в реальному часі. А після нашої Перемоги ви будете не просто частиною післявоєнної України, а рушійною силою для відбудови нашої держави. На вас лежатиме відповідальність за майбутнє України”, – підкреслив міський голова.

Також міський голова привітав з Днем молоді всіх молодих людей громади: “Сьогодні снятинська молодь захищає нашу свободу на фронті, волонтерить в тилу та активно відстоює демократичні цінності. Громада пишається вами! Бажаємо вам подальших досягнень, нових звершень, зреалізованих мрій та щасливого життя під мирним українським небом!”.

Після дискусії Анатолій Шумко нагородив молодих активістів громади:

▪️Юлію Захарію – випускницю Попельниківського ліцею та
▪️Руслана Мотрюка – випускника Снятинського ліцею ім А.Лотоцького, котрі здобули найвищі результати під час складання Національного мультипредметного тесту;
▪️Віталія Кіцула – педагога Снятинського ліцею “Інтелект”;
▪️Наталію Бачинську – керівника гуртка відділу “Художня школа” Снятинського ЦПО “Сокіл”;
▪️Валерію Солован – тренера гурту “Естрея”.

Фото: Наталя Смеречинська