Президент України відвідав центр фізичної та реабілітаційної медицини на Прикарпатті. Фото

Перебуваючи з віщитом на Прикарпатті, Президент України Володимир Зеленський відвідав центр фізичної та реабілітаційної медицини, де проходять лікування наші захисники.

Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Заклад оснащено новітнім медичним обладнанням, там використовують найсучасніші світові методики для ефективного відновлення пацієнтів.

Володимир Зеленський поспілкувався з воїнами та вручив державні нагороди – ордени «За мужність» IIІ ступеня.

“Хочу подякувати кожному з вас за ваш подвиг, за ваш героїзм. Дякую від усіх українців за захист нашої держави. Перемога точно буде! Бажаю вам якнайшвидшого одужання!”,

зазначив Глава держави.

Під час відвідин медичного закладу Володимиру Зеленському презентували проєкт створення регіонального реабілітаційного центру для військовослужбовців, де ті зможуть відновитись фізично й ментально. Йдеться про один з довгобудів, будівництво якого розпочали ще 2011 року. Його загальна площа – понад 13 тисяч квадратних метрів, розрахований на 4 відділення на 200 ліжко-місць.

Для його реалізації заплановано залучати бюджетні кошти й допомогу міжнародних донорів.

“Постійно працюємо над тим, щоби розширювати нашу мережу реабілітаційних закладів. Щоби наші захисники, які отримали травми на полі бою, мали змогу ефективно відновлювати своє здоров’я!”,

зазначила Світлана Онищук.