За добу на Прикарпатті в річках втопилися дві людини

Прикарпатські рятувальники підняли на берег тіла двох чоловіків, що потонули.

“29 липня о 19:10 на пункт зв’язку 15 Державної пожежно-рятувальної частини міста Снятин ГУ ДСНС в області, надійшло повідомлення про те, що в селі Олешків, Заболотівської ТГ, під час відпочинку на річці Прут ймовірно втопився чоловік.

Цього ж дня о 19:55 до Тлумацьких рятувальників поступило повідомлення про те, що житель села Ісаків, Олешанської ТГ, під час риболовлі на річці Дністер ймовірно втопився”,

йдеться у повідомленні рятувальників.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Івано-Франківсьій області.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт одразу було направлено рятувальників 15 Державної пожежно-рятувальної частини, працівників місцевої пожежної команди селища Заболотів, рятувальників гірського пошуково-рятувального відділення міста Косів, мобільно оперативну групу ГУ ДСНС в області та рятувальників міста Тлумач, працівників місцевої пожежної команди села Олеша, рятувальників групи водолазно-рятувальних робіт АРЗ СП.

30 липня о 07:20 рятувальниками групи водолазно-рятувальних робіт АРЗ СП, на річці Дністер, було виявлено тіло чоловіка та передано працівникам національної поліції.

О 07:45 рятувальниками гірського пошуково-рятувального відділення міста Косів, на річці Прут, було виявлено тіло чоловіка та передано працівникам національної поліції.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт було залучено 35 чоловік особового складу та 11 одиниць техніки від ГУ ДСНС в області.

Рятувальники Прикарпаття вкотре наголошують на дотриманні правил безпеки під час відпочинку на воді:
  • пам’ятайте – відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних місцях;
  • ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;
  • не лишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки;
  • не запливайте далеко;
  • ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;
  • плавайте у воді не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3-5 хвилин.