У Снятині відзначили День Української Державності

Сьогодні в Україні відзначають День Української Державності та вшановують памʼять Київського князя Володимира Великого і День Хрещення Київської Русі.

З нагоди свята працівники Снятинської міської ради вшанували пам’ять усіх борців за волю та незалежність України, поставивши квіти шани до пам’ятника у міському парку.

Про це повідомляють у Снятинській територіальній громаді.

На площі Незалежності в Снятині зібралися захисники, волонтери, священники, представники міської ради, небайдужі мешканці громади, щоб вшанувати полеглих воїнів, помолитися за нашу Перемогу та підняти Державний прапор, як символ нашого єднання та незламності.

У храмах нашої громади сьогодні також молилися… За мир в Україні, за Героїв, які вже ніколи не повернуться до рідних домівок, за захисників, які мужньо боронять українські землі від ворога.

“Маємо пам’ятати, що державність України народжувалась у неймовірно складних випробуваннях. Мільйони українців століттями мріяли про волю та можливість самим творити власне майбутнє. І жодні випробування не зламали і не зламають дух та волелюбність нашого народу.

Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, захищаємо нашу державу кожен на своєму фронті, будуємо щасливе майбутнє для нас та наших дітей! Віримо у ЗСУ та нашу Перемогу!”,

йдеться у повідомленні міської ради.

З Днем Української Державності! Слава Україні та всім Героям від часів Володимира Великого і до сьогоднішніх днів!