Відбулося засідання Виконавчого комітету Снятинської міської ради

Міський голова Анатолій Шумко провів чергове восьме засідання Виконавчого комітету Снятинської міської ради.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Снятинської територіальної громади.

Перед розглядом питань порядку денного присутні заслухали інформації від заступника міського голови Віктора Кушика про стан захисних споруд на території Снятинської громади та їхнє укомплектування.

Також зі списку укриттів було вилучено сім об’єктів, які за технічними або іншими причинами не можуть використовуватися населенням для укриття.

«Сьогодні Україна живе в умовах постійних ракетних атак росії. Це та небажана реальність, до якої ми, на жаль, змушені адаптуватись. Очевидно, що така адаптація неможлива без забезпечення населення якісною системою споруд цивільного захисту (укриттів, бомбосховищ тощо),

зазначив заступник міського голови.

Також Віктор Володимирович поінформував про забезпеченість організацій та установ міської ради генераторами та їх безпечне розташування під час експлуатації.

«Ми живемо в умовах війни. І ми мусимо бути готовими до розвитку будь-яких подій. Тому нашим основним завданням у цей надважкий час є безпека наших жителів»,

підкреслив міський голова Анатолій Шумко.

Під час розгляду питань порядку денного члени Виконавчого комітету заслухали звіт про роботу відділу економічного розвитку, комунального господарства, транспорту, підтримки аграрного сектору, інвестицій та міжнародного співробітництва міської ради (начальник О. Ганжа) та звіт про роботу відділу адміністративних послуг (ЦНАП) Снятинської міської ради (начальник Ю. Чичул).

Загалом на розгляд членів Виконавчого комітету було винесено сорок два питання порядку денного по яких прийнято відповідні рішення. Детальніше із рішеннями можна ознайомитися на сайті міської ради.