У Снятині відзначили День дільничного офіцера поліції

18 червня в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції.

Напередодні свята заступник міського голови Василь Анатійчук привітав дільничних офіцерів Снятинської територіальної громади з їх професійним святом.

Про це повідомляють у Снятинській територіальній громаді.

“Професія дільничного важлива та відповідальна. Особливо в цей непростий час, коли безпека наших громадян щодня під загрозою. Дякуємо вам за спокій та захист наших жителів!

Бажаємо завжди зберігати стійкість духу, мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення. Хай вас супроводжують успіхи у службі, розуміння та підтримка рідних, благополуччя та мирне небо над головою!”,

зазначив Василь Анатійчук.

Начальник відділення поліції № 1 (м.Снятин) Коломийського РВ поліції ГУНП в Івано-Франківській області Володимир Антонюк подякував працівникам за службу, щоденне забезпечення громадського порядку, за відданість справі, витримку та готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу громадянам, та побажав всім міцного здоров’я та високих професійних здобутків.

Також за віддану службу, сумлінне виконання завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримки безпеки і порядку на території громади дільничних офіцерів поліції відзначили Подяками міського голови та подарунками.