На Прикарпатті відзначили бронзового призера чемпіонату Європи з боротьби, нашого земляка Ігоря Никифорука

Сьогодні, 26 квітня, в приміщенні облдержадміністрації відбулася пресконференція з бронзовим призером чемпіонату Європи з вільної боротьби 2023 року (Хорватія) Ігорем Никифоруком.

Про це повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Від імені голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук привітав спортсмена її заступник Віталій Ільчишин. Також долучилися до заходу начальник управління спорту та молодіжної політики облдержадміністрації Орест Оклієвич та народний депутат України, президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук.

«Ми розуміємо скільки сил, часу та енергії потребує результат, якого ти здобув. І це не просто призове місце, це можливість ще раз довести всьому цивілізованому світу, що українці готові боротися та відстоювати свої інтереси! Завдяки вам, спортсменам, наш прапор майорить у різних куточках Європи та світу»,

зазначив Віталій Ільчишин.

Посадовець також наголосив на вагомості тренерів у житті спортсменів та наголосив, що наша головна Перемога ще попереду і її виборюватимуть Збройні сили України.

Своєю чергою Ігор Никифорук також подякував Героям України за можливість тренуватися, вчитися та здобувати перемоги.

«Ми змогли поїхати на змагання тільки завдяки нашим Захисникам та Захисницям, котрі зараз боронять нашу державу. Маючи такий приклад мужності, відваги та відданості справі, я не мав права вийти на килим та поступитися супернику. Мені здається, що це найбільше спонукало мене обходити суперників із досить таки суттєвим відривом»,

розповів бронзовий призер чемпіонату Європи.

Варто зазначити, що цьогорічну перемогу спортсмен виборов у представника Польщі Патрика Кшиштофа Оленчина з рахунком 6:1.

Довідково:

Спортсмен народився 2 жовтня 1999 року в с. Троїця. Майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, тренується під керівництвом Заслуженого тренера України Івана Курилюка та тренера Василя Федоришина в Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина, вихованець Школи вищої спортивної майстерності (ШВСМ), Снятинської ДЮСШ “Колос”, Джурівської школи боротьби “Перша Ластівка”. Бронзовий призер чемпіонату Європи серед дорослих (Варшава, 2021), (Загреб, 2023) та чемпіонату Європи серед юніорів (Рим, 2018), чемпіонату світу серед чоловіків до 23-х р. (Будапешт, 2019). Член національної збірної команди України (від 2018р.). Виступає у ваговій категорії 70 кг.