У Коломиї за виручені від аукціону кошти придбали 10 дронів для “Едельвейсів”

Перед великодніми святами у Коломиї відбувся благодійний аукціон на підтримку ЗСУ. За виручені кошти, а це 1 мільйон і 170 тисяч гривень, організатори придбали 10 дронів для коломийських “Едельвейсів”.

Така техніка, каже заступник начальника штабу 10 бригади Віктор Пекарський, необхідність для наших воїнів. Адже дрони – це очі та вуха наших захисників на передовій. Вони не тільки вдало проводять розвідку, але й знищують загарбників, інформує “Галка” з посиланням на “РАІ”.

Доправлять дрони на передову учасники фонду підтримки “Десятки”. Очільник організації Олександр Тарасюк зазначив, що неодноразово відвозив крилатих пташок для наших “Едельвейсів”. Цього разу партія велика, адже одразу 10 квадрокоптерів поповнять технічні лави наших захисників:

“Напевне 80% бойової роботи тим чи іншим способом пов’язано з роботою дронів. Ми маємо у своєму активі безпілотний авіаційний комплекс типу “Валькірія” плюс один літак до цього безпілотного комплексу, також тепловізійний модуль управління до цього комплексу.”

Керівник районної військової адміністрації Любомир Глушков – ініціатор флешмобу “Дрон для ЗСУ”. Згадує, що коли розпочинали акцію на початку року то і не думали, що за чотири місяці сто квадрокоптерів передадуть на передову.

Організатори аукціону певні, що і надалі проводитимуть такі акції, бо дрони дуже потрібні на передовій.