Спортивні досягнення спортсменів зі Снятинщини відзначили на Виконкомі міської ради

На засіданні Виконавчого комітету міський голова Анатолій Шумко привітав з високими здобутками та вручив Грамоти чемпіону Європи U23 з вільної боротьби Андрію Джелепу та тренеру Снятинської ДЮСШ Василю Тофану.

Про це повідомляє на своїй фейсбук-сторінці Снятинська територіальна громада.

Андрій Джелеп розпочинав свою спортивну кар’єру у Борцівському спортивному клубі “Перша ластівка” (с.Джурів) Снятинської ДЮСШ “Колос”.

Зараз він є представником Академії боротьби імені В.Федоришина та Школи вищої спортивної майстерності. Нещодавно виборов “золото” на чемпіонаті світу з вільної боротьби, який проходив у Бухаресті.


Високі спортивні досягнення неодноразово показують і юні футболісти Снятинської ДЮСШ під керівництвом тренера Василя Тофана. Вже на наступний тиждень наші юні футболісти візьмуть участь у фінальній частині Чемпіонату України з футзалу (Вища ліга).

Анатолій Шумко подякував спортсменам та їх тренерам за наполегливість, відданість своїй справі та побажав подальших успіхів та олімпійських перемог.

“Ваші перемоги – яскраве свідчення того, що Ви рухаєтесь у правильному напрямку. Бажаємо з кожним наступним кроком примножувати вже здобуті успіхи та продовжувати прославляти рідну Снятинщину. Дякую тренерам за відмінну підготовку до різних змагань. Пишаємося вашими досягненнями та завжди намагаємося підтримувати розвиток фізичної культури та спорту в нашій громаді. Відтак, бачимо і достойний результат”, – зазначив міський голова.

В свою чергу вихованці Снятинської ДЮСШ зробили символічний подарунок міському голові: футбольний м’яч, яким грали на чемпіонаті світу – 2022 з футболу, який проходив в Катарі.