Президент Польщі вручив Зеленському найвищу державну нагороду

Президент Польщі Анджей Дуда в середу в рамках візиту президента України Володимира Зеленського до Варшави нагородив його орденом Білого Орла – найвищою відзнакою країни. 

Про це повідомила канцелярія президента Польщі, пише Галицький кореспондент з посиланням на “Європейську правду“.

Незабаром після церемонії зустрічі президента України Дуда вручив Зеленському орден “за заслуги у поглибленні відносин між Польщею та Україною, діяльність у сфері безпеки, непохитність у відстоюванні прав людини”, зазначили у канцелярії польського президента в Twitter.

Дуда підкреслив, що орден Білого Орла є найстарішою і найціннішою польською нагородою. Його вручають винятковим людям, які своїм життям зробили внесок у розвиток Польщі.

“Немає жодних сумнівів, що ви, Володимире Зеленський, виняткова людина. Важко приховати сльози емоцій, спостерігаючи за вашим служінням Батьківщині. Ви не покинули ні Україну, ні своїх співвітчизників. Ви є взірцевим лідером держави та нації”, –сказав Дуда під час нагородження Зеленського.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський прибув до Польщі з візитом 5 квітня вранці.

Це його перший офіційний візит до Варшави за час повномасштабної війни. 

Окрім того, президенти України і Польщі двічі перетиналися “у робочому режимі” в Жешуві – у грудні 2022-го і в лютому 2023 року.