У Чернівцях планують відкрити McDonald’s

У Чернівцях відновили роботу з будівництва McDonald’s. Його планують відкрити цього року восени. Про це повідомляє Молодий Буковинець.

На ділянці, що на проспекті Незалежності, вже відновилися будівельні роботи. Їх припинили через те, що мережа McDonald’s на початку війни призупинила свою роботу в Україні. Під приміщення вже залили фундамент неподалік від готелю “Турист”.

“Будівля майбутнього McDonald’s збірна: її складуть із різних панелей. Майже все обладнання для цього закупили ще в грудні 2021 року.

Частину обладнання вже завезли до Чернівців. McDonald’s у Чернівцях буде двоповерховим. У приміщенні облаштують дитячий майданчик, а також McDrive, тож продукцію можна замовляти просто з авто”,

йдеться у повідомленні.

Заплановано, що McDonald’s працюватиме у режимі 24/7, коли це буде дозволено. Тому набиратимуть 130 працівників. Будівлю мають завершити до серпня і передати мережі McDonald’s в оренду.

Корпорація вже узгодила ці терміни з підприємцями в Чернівцях. На облаштування самого приміщення McDonald’s заплановано два місяці. Тож у Чернівцях орієнтовно у жовтні вже може запрацювати McDonald’s.