На Прикарпатті більшість “пунктів незламності” перевели у “сплячий режим”

З 24 березня більшість стаціонарних та мобільних Пунктів незламності, які розгорнули на території Івано-Франківщини, перевели у “сплячий режим”.

Таке рішення ухвалили на засіданні Регіональної комісії з питань ТЕБ і НС. Про це у  коментарі “Суспільному” повідомив начальник управління з питань цивільного захисту обласної військової адміністрації Володимир Стебницький, передає Галицький кореспондент.

За його словами, у громадах стаціонарні Пункти незламності продовжуватимуть працювати у робочий час у приміщеннях органів виконавчої влади та місцевого самоврядування (райдержадміністраціях, міських, селищних, сільських радах). Також залишили працювати по одному мобільному пункту у центральних частинах трьох найбільших міст області за чисельністю населення — Івано-Франківську, Калуші та Коломиї.

“Прийняли таке рішення, адже упродовж останніх двох тижнів відвідуваність Пунктів незламності була нульовою. Усе майно, яке було накопичене у цих пунктах, має бути передане на зберігання у громади, де вони були утворені”, — каже Володимир Стебницький.

За його словами, за потреби Пункти незламності, які припинили роботу, розгорнуть упродовж двох годин.