На Прикарпатті відзначили призерів міжнародних змагань. Фото

У четвер, 23 березня, в Івано-Франківській ОВА відбулася пресконференція прикарпатських спортсменів-призерів міжнародних змагань, які відбулися у березні.

Чемпіоном Європи U23 з вільної боротьби став Андрій Джелеп, інформує «Галка».

За його словами, на змагання налаштовувався сумлінно та досить довго. Найскладнішою для Андрія була боротьба у пів фіналі, де суперником став спортсмен з Туреччини (8:6). У фіналі ж здобув впевнену перемогу над борцем з Вірменії (11:0).

«Ця перемога для всієї нашої України. Хочу подякувати нашим захисникам, які дозволяють нам бути тут у безпеці. Дякую всім друзям та рідним, хто за мене вболівав та підтримував. Там у Бухаресті я відчував всю цю підтримку».

Спортсмен вже готується до наступних змагань, але які це будуть змагання – тримає у секреті.

Срібною призеркою чемпіонату Європи U23 з вільної боротьби стала Ірина Заблоцька. У фіналі Ірина боролася з полькою, якій програла з рахунком (0:11). Борчиня відзначає, що суперниця була більш технічна – вона триразова чемпіонка Європи.

«Я взагалі не мала їхати на ці змагання, адже була другим номером у збірній. Але так склалися обставини, що я поїхала. Для мене «срібні» нагороди досить звична справа», – поділилася Заблоцька.

А бронзовим призером Кубка Європи з дзюдо став Михайло Свідрак.

Спортсмен розповів, що готувався у Надвірній та на спортивній базі Заросляк. На змаганнях боровся п’ять сутичок, і в боротьбі за третє місце переміг швейцарця.

Повноцінного відпочинку у спортсмена не буде, адже зараз йдуть змагання кубка Європи та кубку світу – кваліфікація до Олімпійських ігор.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук відзначив, що прикарпатські спортсмени гідно представили рідний край на світовій арені.

«Зараз дуже важливо, що наші спортсмени, як амбасадори України, мають змогу виступати на різноманітних змаганнях. Є надія, що наші спортсмени – це майбутні олімпійці», – каже Прощук.

Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук подякувала спортсменам та тренерам за їхню самовіддачу, за їхнє прославляння Прикарпаття та України на весь світ.