В Снятинській громаді розпочалися роботи по облаштуванню узбічь та шанців вздовж комунальних вулиць

Нещодавно на засіданні Виконавчого комітету Снятинської міської ради розглядалося питання про стан комунальних доріг в населених пунктах Снятинської громади.

Зокрема, говорилося про те, що з настанням сприятливих погодних умов розпочнеться поточний ремонт комунальних доріг у громаді, які обслуговує міська рада. Міський голова Анатолій Шумко наголосив на необхідності упорядкувати узбіччя та шанці вздовж комунальних вулиць, що значно продовжить термін експлуатації дорожнього покриття, повідомляють у Снятинській територіальній громаді.

“Належно облаштовані узбіччя дороги та шанці захищають дорожнє покриття від передчасного руйнування. Адже дощові води стікаючи в шанці не затримуватимуться на дорогах, відповідно й зменшиться утворення вибоїн на них”,

йдеться у повідомленні.

Впродовж тижня працівники комунального підприємства «Покуття-Комунальник» проводять роботи із облаштування узбічь та шанців у с. Стецева по вул. Т. Шевченка. Такі заходи проводитимуться й по інших вулицях населених пунктів громади.

Зважаючи на великий об’єм роботи просимо усіх жителів громади долучитися до упорядкування узбічь та шанців біля своїх домогосподарств!

Спільними зусиллями зробимо нашу громаду кращою!,

закликають у міській раді.