У СНЯТИНІ ВШАНУВАЛИ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ. ФОТО

Щороку, 15 лютого, ми віддаємо глибоку шану мужності та героїзму воїнам-афганцям, які з честю та гідністю виконували свою непросту місію.

Сьогодні у Храмі Чуда Святого Архистратига Михаїла відбулася панахида за полеглими учасниками бойових дій на території інших держав. Після спільної молитви присутні вирушили до пам’ятного знаку воїнам, які загинули в Афганістані, щоб покласти квіти та схилити голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя, виконуючи військовий обов’язок, повідомляють на фейсбук-сторінці Снятинської територіальної громади.

Загартовані однією війною не можуть стояти осторонь іншої. Маючи бойовий досвід, ветерани Афганістану були активними учасниками Революції Гідності. І сьогодні вони знову продовжують боротьбу: хтось з початку війни добровільно став на захист України й боронить нашу державу від окупантів, хтось займається волонтерством. Кожен допомагає, чим може.

” З початку повномастабного вторгнення чимало воїнів-афганців з Снятинської громади одними з перших відправилися добровольцями на захист Батьківщини. Ми безмежно вдячні їм за мужність, стійкість та витримку.

В цей день ми з вдячністю звертаємося до тих, хто живе поряд з нами. Висловлюємо щирі слова вдячності вам – сумлінним бійцям, героям-оборонцям за все, що ви зробили для світу й для України. Ви є взірцем служіння народу та державі, прикладом незборимої сили духу, героїзму та патріотизму. Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни та миру. Низький уклін вам, миротворці. Хай затишок і шана оточують вас скрізь. Бажаємо всім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, добра, благополуччя та мирного неба”,

йдеться у повідомленні.