На Івано-Франківщині викрито канал виготовлення та збуту наркотиків з місячним обігом у 10 млн грн

Працівники ДБР спільно з ДВБ Нацполіції та Військовою службою правопорядку провели на Прикарпатті спецоперацію з викриття групи наркоторгівців.

Її учасники виготовляли та розповсюджували наркотики, у тому числі у прифронтових районах країни. Наркоділки навіть намагалися знайти канали реалізації «товару» серед українських військових, передає Галка.

За попередніми даними, щомісячний обіг наркотиків складав щонайменше 10 мільйонів гривень. До злочинної групи входило понад десяти осіб.

Наркотичні речовини виготовлялися у підпільних лабораторіях. Для розповсюдження наркотиків використовували кур’єрів та поштові відправлення.

Правоохоронці задокументували численні факти виготовлення та збуту амфетаміну, екстазі, гашишу та марихуани.

ДБР провело 26 санкціонованих обшуків на території Івано-Франківської області, під час яких було вилучено майже 4 кг амфетаміну, 1 кг марихуани, інші наркотичні речовини та прекурсори, з яких можна було виготовити щонайменше 30 тисяч доз.

Вартість вилученої сировини на чорному ринку сягає щонайменше 5 млн гривень. Також під час обшуків вилучене лабораторне обладнання, банківські картки, мобільні термінали, комп’ютерна техніка та понад 300 тисяч гривень готівки. В одного з фігурантів знайдена ще й георгіївська стрічка.

Наразі вже затримано трьох осіб, яким вже повідомлено про підозру у виробництві та збуті наркотичних засобів (ч.ч. 2, 3 ст. 307 КК України).