Рятувальники шукають двох туристів, які заблукали у Карпатах

Вчора до прикарпатських рятувальників надійшло повідомлення від закарпатських колег про те, що до них звернувся 29-річний чоловік та повідомив, що він разом з колегою, обоє – жителі Вінницької області, під час походу в гірській місцевості, перебуваючи поблизу озера «Несамовите», через ускладнення погодних умов втратили орієнтир та заблукали, після чого зв’язок за номером телефону заявника відсутній. Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області.

“Для проведення пошуково-рятувальних робіт було направлено рятувальників пошуково-рятувального відділення, що на пості Заросляк. В районі проведення пошуково-рятувальних робіт досить складні умови: хмарно, сніг, 20º морозу, вітер 20-22 м/с., лавинна небезпека (ІІІ рівня)”,

йдеться у повідомленні.

Станом на 05:30 6 лютого до пошуково-рятувальних робіт від Головного управління ДСНС в області було залучено 25 чоловік, 4 одиниці техніки, в тому числі й квадрокоптер.

Станом на 9:00 за додатковою інформацією з’ясовано, що орієнтовне перебування заблукалих туристів територія Закарпатської області, де пошуки проводяться закарпатськими рятувальниками.