В Снятині вшанували пам’ять Бориса Гуцуляка. Фото

У художньо-меморіальному музеї Василя Касіяна пройшла година пам’яті про нашого земляка, відомого українського скульптора Бориса Гуцуляка.

Сьогодні йому б виповнилося 80 років. З цієї нагоди у музеї зібралися поціновувачі творчості Бориса Гуцуляка, люди, які особисто його знали, родичі та сусіди.

Про це повідомляє на своїй фейсбук-сторінці Снятинська міська рада

Присутні вшанували світлу пам’ять видатного краянина, ознайомилися з каталогом робіт покутського скульптора, торкнутися до родинних світлин шляхетної сім’ї.

Заступник міського голови Василь Анатійчук відзначив майстерність творів Бориса Гуцуляка.

“Громада пишається такою визначною постаттю. Його роботи знають і цінують далеко за межами міста й області. Борис Гуцуляк заслуговує на пам’ять і пошану, а його творчість – на глибоке дослідження й широку популяризацію”,

зазначив Василь Анатійчук.

Присутні поділилися своїми спогадами про митця, його життя і творчість, захоплення спортом та цікавий спосіб життя.

“Перші скульптурні роботи Бориса Гуцуляка були виконані з дерева. Згодом митець працював із бронзою, мармуром, латунню. Вперше роботи митця-аматора з’явились на широкий загал на зламі 80-90-х років ХХ століття. Автор став учасником двох міжнародних мистецьких виставок “Імпреза”, пізніше брав участь у колективних виставках у залі Спілки художників”,

йдеться у повідомленні.