Шахраї ошукали двох прикарпатців на 160 тисяч гривень

На понад 160 тисяч гривень ошукали шахраї двох прикарпатців. Поліція Івано-Франківщини розшукує аферистів. Про це повідомляє КУРС.

Мешканець Тисменицької територіальної громади хотів придбати автомобіль в мережі, а косівчанин планував купити побутову техніку. Однак обоє потрапили на гачок інтернет-ошуканців.

У першому випадку заявник постраждав від інтернет-шахраїв. На сайті «OLX» тисменичанин знайшов повідомлення про продаж автомобіля. Зателефонувавши до продавця, він домовився про купівлю транспортного засобу, який шахрай мав доставити з Європи. Потерпілий переказав завдаток 20 тисяч гривень, а невдовзі здійснив ще кілька траншів на суму понад 137 тисяч гривень. Однак автомобіль потерпілому так і не доставили, аферист на зв’язок більше не виходить.

За схожою схемою аферисти обшахрували й мешканця Косівщини. Чоловік теж у соціальній мережі знайшов оголошення про продаж холодильника та поспішив переслати «продавцю» кошти – 3000 гривень. Однак, отримавши гроші, зловмисник перестав виходити на зв’язок.