В обленерго пояснили, чому в інших областях може бути менше вимкнень

В ефірі радіо “Західний полюс” технічний директор “Прикарпаттяобленерго” Олег Сеник розповів, чому інші області України можуть мати менше вимкнень електроенергії, ніж Франківщина.

За його словами, ліміт для кожної області індивідуальні, виходячи з багатьох факторів. Наприклад, кількості промислових споживачів, пише Репортер.

Десь частка промислових споживачів більша чи менша. Тому можливо десь економія відбувається шляхом більшого обмеження промисловості,

каже Олег Сеник.

Також технічний директор компанії пояснив, чому зараз не публікують ліміти для області. Річ у тому, що зараз окремий ліміт доводиться на кожну годину, а не на цілий день та цілу ніч. Зараз “Прикарпаттяобленерго” публікує табличку з графіком для кожної години.

Також Олег Сеник не береться прогнозувати, коли ситуація зі світлом для мешканців покращиться. Все залежить від ремонту об’єктів енергосистеми, які постраждали від обстрілів.

“Це скінчиться, скоріш за все, після війни, після перемоги, коли відновимо всі мережі, всі станції і повернемося до нашого звичного життя, – говорить технічний директор обленерго. – Якісь прогнози, коли буде полегшення, складно говорити, я такою інформацією не володію. Сподіваємось, що тижні за два настануть якісь покращення”.