Помер відомий просвітянин Мирослав Попадюк

На 86 році життя відійшов у вічність відомий просвітянин, педагог, поет та публіцист, громадсько-культурний діяч МИРОСЛАВ ПЕТРОВИЧ ПОПАДЮК.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Снятинської міської ради.

Мирослав Петрович все своє життя присвятив відродженню національної школи. Він був лауреатом обласної літературно-просвітницької премії ім. Марійки Підгірянки та літературно-мистецької премії ім. Марка Черемшини. Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям», просвітницькою медаллю «Будівничий України». З 2007 року Мирослав Попадюк – член Національної спілки журналістів України, Національної спілки краєзнавців України, обласної організації спілки письменників України. Також був головою Снятинського районного об’єднання Всеукраїнського товариства „Просвіта” ім. Тараса Шевченка — з часу його заснування як Товариства української мови (1989 р.)

“Міський голова Анатолій Шумко, Виконавчий комітет Снятинської міської ради, депутатський корпус, працівники адмінапарату та члени редколегії краєзнавчого і літературно-мистецького журналу “Снятин” висловлюють щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати.

Нехай пам’ять про Мирослава Петровича повсякчас живе у його подвижницькій праці, у його книжках, учнях, дітях…

Нехай Господь прийме його душу в Царство Небесне та дарує вічне життя там, де немає ні печалі, ні смутку. Вічна пам’ять і шана невтомному будівничому України…”,

йдеться у повідомленні.