На Прикарпатті відзначили гвардійця та його чотирилапого напарника

Під час несення служби з охорони громадського порядку, гвардієць спільно з чотирилапим напарником затримали невідомого громадянина, який намагався видерти сумку з рук жінки.

Гвардійського кінолога заохочено подякою Командувача Національної гвардії України за високі досягнення у службовій діяльності, ініціативу та наполегливість, а також нагороджено подякою Голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації, а його вірного помічника Лорда — медаллю командувача Національної гвардії України для службової собаки за „За віддану службу“ III ступеня.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці 50 Полку імені Семена Височана Національної Гвардії України.

«Заохочення такого роду відзнаками мотивує ще більше вдосконалювати свої навички, як тих хто отримав відзнаку, так і тих хто старається у цьому напрямку, щоб і надалі утримувати високий рівень фахової майстерності та здобувати ще вищі щаблі. Ми пишаємося та радіємо разом з ними та впевнені у їхніх подальших успіхах у службі»,

резюмував начальник кінологічної служби капітан Олександр Заверуха.

Для чотирилапого помічника німецької вівчарки Лорда, така нагорода є першою. І сьогодні Лорд гордо красується з медаллю.

«Я не уявляю ефективного виконання службово-бойових завдань без службової собаки. Для мене беззаперечним фактом є те, що службовий собака – це повноцінна бойова одиниця, але найперше вони вірні помічники, напарники та друзі без яких військова служба не була би такою повноцінною та ефективною»,

ділиться думками гвардієць Артем.

Власник собаки впевнений, що це не остання нагорода, адже вони постійно тренуються і вдосконалюють вміння, щоб ще краще виконувати службово-бойові завдання.