В Снятині виявили стихійні сміттєзвалища

Всупереч усім попередженням щодо небезпеки, яку несуть собою стихійні сміттєзвалища, люди продовжують викидати сміття у заборонених місцях.

Днями в місті Снятині під час чергового обстеження територій міста та його околиць, які регулярно проводяться майстром по благоустрою та муніципальним інспектором по благоустрою, в районі вулиць захисників України (колишня вул. Мічуріна) та Садової, а також в урочищі Попиречки (на узбіччі дороги в напрямку птахофабрики “Варто”) виявлено 2 стихійні сміттєзвалища.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Снятинської територіальної громади.

“В місті Снятині, зокрема, і на цих вулицях, послуги з вивезення твердих побутових відходів надає ТзОВ “АВЕ Івано-Франківськ”.

Нагадуємо, що правопорушників Правил благоустрою можуть притягувати до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу в розмірі від 340 грн до 1360 грн”,

йдеться у повідомленні міської ради.

Мешканців міста Снятин та всієї громади закликають не бути байдужими, дотримуватися елементарних санітарних норм, Правил благоустрою Снятинської громади, не викидати сміття у заборонених місцях, а також активно укладати угоди на вивезення твердих побутових відходів задля збереження довкілля.

“На жаль, такі випадки непоодинокі в нашій громаді. Незважаючи на те, що наші майстри по благоустрою постійно проводять огляди території міста, не завжди можна виявити своєчасно правопорушників.

Тому, закликаємо всіх мешканців боротися разом за чистоту в місті та громаді! Адже, здебільшого, створюють такі сміттєзвалища самі ж мешканці міста або люди, які проживають поряд”,

Жителів Снятинщини, у разі виявлення такого ганебного явища, як викидання сміття у невідведених для цього місцях, просять сфотографувати порушення або зателефонувати за номерами телефонів 03476 (2 51 12) або 096 112 40 25 для вчасного реагування та складання протоколу на порушників.