В Снятинській громаді придбали автомобіль для ЗСУ

Працівники апарату Снятинської міської ради спільно з працівниками закладів освіти та культури придбали авто для ЗСУ. Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Снятинської територіальної громади.

“Нещодавно до Снятинської міської ради звернулися захисники з нашої громади, які зараз знаходяться в зоні бойових, з потребою у санітарному автомобілі.

За кошти від одноденного заробітку працівників апарату міської ради, а також закладів освіти та культури нашої громади було придбано автомобіль, який використовуватиметься для транспортування поранених бійців із лінії фронту”,

йдеться у повідомленні міської ради.

Авто перефарбували, привели до належного стану та укомплектували необхідним обладнанням. Окрім того, забезпечили пальним на дорогу та передали медикаменти.

Священники Теодор Оробець та Микола Марусяк освятили автомобіль для військових.

“Така машина – це ще одна можливість зберегти здоров’я та життя наших воїнів.

Сподіваємося, автівка добре служитиме нашим бійцям, які мужньо боронять українську землю. А ми і далі працюватимемо, щоб закривати актуальні потреби військових”,

підкреслив міський голова Анатолій Шумко.

За інформацією комбата автомобіль “перевзули” у зимову гуму і він вже працює на захист життя і здоров’я наших захисників.

“Дякуємо нашим мужнім захисникам і захисницям! Віримо в ЗСУ, спільно наближаємо перемогу!”,

йдеться у повідомленні.