На Прикарпатті благодійники відреставрують будинок, в який влучила ракета

Вчора, 29 грудня, російська ракета влучила у житловий будинок родини, яка проживає в Тлумацькій громаді Івано-Франківської області. Ракета не вибухнула, але будинок зазнав руйнувань.

Голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук повідомила, що знайшлися благодійники, які зголосилися відреставрувати приміщення, щоб новорічно-різдвяні свята родина зустріла у своїй рідній домівці.

“Є добра новина. Серед зла війни завжди більш видимим є добро. Вчора російська ракета влучила у житловий будинок родини, яка проживає в одній з громад нашої області. А це за тисячу кілометрів від російського кордону. Інцидент вкотре показує, що немає безпечної території, а російський терористи намагаються знищити цивільне населення України. Дякуючи Богу, ракета не вибухнула, але будинок зазнав руйнувань.

Проте вже знайшлися благодійники, які зголосилися відреставрувати приміщення, щоб новорічно-різдвяні свята родина зустріла у своїй рідній домівці.

Я дякую людям доброї волі за небайдужість. Рашисти ніколи не зможуть перемогти українців завдяки нашій єдності, згуртованості та доброзичливості”,

йдеться у повідомленні.