Снятинська громада отримала від пластунів Вифлеємський вогонь миру

Щороку у передріздвяний час світом мандрує Вифлеєвський вогонь миру. Завдяки пластунам він безперервно передається з рук у руки. Українські пластуни передають Вифлеємський Вогонь громадам, церквам та усім, хто чекає на нього, як символ єдності та миру напередодні Різдва Христового.

Цьогоріч Вифлеємський вогонь прибув і до Снятинської громади.

На початку засідання Виконавчого комітету Снятинської міської ради пластуни урочисто передали Вифлеємський вогонь міському голові Анатолію Шумку, повідомлять на фейсбук-сторінці Снятинської територіальної громади.

“Міський голова подякував пластунам за вірність традиціям, за світло та надію на кращі зміни, нові звершення та нашу перемогу, які вони принесли разом з Вогнем Миру.

Нехай Вифлеємський вогонь, який є символом миру, злагоди і любові, буде для Снятинської громади символом доброго, мирного року, а для нашої України – символом перемоги!”

йдеться у повідомленні.

Анатолій Шумко також привітав членів Виконкому з прийдешніми святами, подякував їм за тісну співпрацю та взаєморозуміння, адже, попри складний рік, вдалося зробити чимало добрих справ.