Війна не стала перепоною закоханим: захисник з Снятинщини приїхав з передової, щоб одружитися

Серед важких потрясінь війни поєднуються закохані серця, створюються нові сім’ї. Він – мужній захисник України, вона – тендітна дівчина-фармацевт.

У мирний час Віталій працював електриком на Снятинському цегельному заводі. З коханою Юлею разом вже 2 роки. 14 лютого на День всіх закоханих Віталій зробив дівчині пропозицію. Вже і дата весілля була запланована. Але війна внесла свої корективи. Одразу ж після початку повномасштабного вторгнення російських військ Віталій пішов добровольцем боронити Україну від ворога.

Юлія цілком підтримує вибір свого коханого, хоча і неймовірно хвилюється за нього. Говорить, відстань та час лише загартували їхні почуття.

На власне весілля військового відпустили з частини всього на декілька днів. Привітати молодят із знаменною у їхньому житті подією прийшли родичі та близькі друзі.

Тепер ці двоє молодих закоханих людей носять спільне прізвище, будують спільні плани на майбутнє, не відкладають життя на потім та вірять у нашу Перемогу, яку Віталій разом зі своїми побратимами щодня наближає.

Вітаємо молодят зі створенням нової сім’ї! Бажаємо палкого кохання, незламності перед життєвими обставинами, довгих щасливих років сімейного життя під мирним українським небом.

Вже через декілька днів Віталій знову поїде захищати рідну землю від російських окупантів. А вдома його чекатиме вже кохана дружина Юлія, яка продовжуватиме щодня молитися за нього.