“Прикарпаттяобленерго” пропонує ОВА вимикати будинки, що на одній лінії з критичною інфраструктурою

В АТ “Прикарпаттяобленерго” звернулися до Івано-Франківської обласної військової адміністрації з пропозицією вимикати від електропостачання споживачів, що на одній лінії з критичною інфраструктурою.

Про це 9 грудня в ефірі місцевого радіо “Західний полюс” розповів технічний директор “Прикарпаттяобленерго” Олег Сеник, пише Галка.

Як приклад, він навів Київ. Там, за його словами, влада та енергетики домовилися включити понад 450 будинків, які на одній електролінії з обʼєктами критичної інфраструктури, у графіки відключень. Їх вимикають власноруч балансоутримувачі — енергетики ЖБК та управляючих компаній. Зі схожою пропозицією “Прикарпаттяобленерго” звернулося до ІФ ОВА.

“Ми з такою пропозицією, як і в Києві, звернулися до нашої ОВА. І зараз ця пропозиція обговорюється на рівні влади. Якщо владі вдасться таке рішення прийняти, то це буде серйозною допомогою і нам, і для всієї області. Бо чим більше споживачів ми зможемо долучити до вимкнень, то на менший термін доведеться вимикати усіх інших споживачів”,

наголосив енергетик.