Снятинець Ашот Кочарян виборов “бронзу” на Чемпіонаті України з боксу

З 29 листопада по 4 грудня на Прикарпатті в селі Яблуниця проходив Чемпіонат України з боксу серед жінок та чоловіків (еліта). Протягом цих днів кращі спортсмени боролися за медалі найвищого в Україні рівня, а також за право увійти до національної збірної.

Участь у Чемпіонаті взяв і вихованець Снятинської ДЮСШ Ашот Кочарян, який здобув бронзову нагороду найпрестижніших змагань країни та увійшов до складу Національної збірної з боксу, повідомляють на фейсбук-сторінці Снятинської ДЮСШ.

Боксеру зі Снятинщини не вдалося виграти тільки в одного спортсмена – Толмачова Богдана з Харкова, котрий і став у підсумку чемпіоном

За результатами цих змагань сформована Національна збірна команда держави, котра братиме участь в ліцензійних турнірах до Олімпіади-2024.

“Вітаємо нашого спортсмена та його тренера Олександра Івлєва зі здобуттям найвищого досягнення дорослого олімпійського спорту в історії міста Снятин.

Гарний приклад для підростаючих снятинських боксерів, котрі приїхали вболівати за старшого товариша, що тренується в одному залі з ними в Снятинському спорткомплексі”,

йдеться у повідомленні.

Востаннє турнір такого рівня на Прикарпатті проходив ще в 1995 році, перед Олімпіадою. В ньому брали участь брати Клички.