На Прикарпатті продовжили дію одразу двох графіків вимкнення світла, – обленерго

В усіх областях, включно із Прикарпаттям, застосовані заходи обмеження електропостачання. Так, в Івано-Франківській області ввели в дію одночасно графіки аварійних вимкнень та графіки погодинного відключення.

Про це йдеться у повідомленні Прикарпаттяобленерго, пише Галка.

“Станом на 16 листопада НЕК «Укренерго» ввело в дію одночасно графіки аварійних вимкнень та графіки погодинного відключення. При такій ситуації можливі повторні вимкнення за однією адресою, тривалість вимкнень може не співпадати з графіками”,

попереджають у компанії.

Там додали, що вимкнення будуть тривати і надалі. Через пошкодження енергооб’єктів в сусідніх областях, порушений баланс в роботі енергосистеми.

“Ситуація наближається до критичної. Тому рекомендуємо не шукати себе в графіках, чергах, а розуміти – якщо світло зникло, це скоріш за все вимкнення через ситуацію в енергосистемі, це реалії сьогодення”, – зазначають енергетики. – Оскільки ми не можемо орієнтувати вас на жодні Графіки, будь-ласка слідкуйте за повідомленнями на наших інформаційних сторінках. Сподіваємось, за кілька днів ситуація стабілізується”.