Місцева пожежна команда села Задубрівці відзначає 10-річний ювілей

Рівно 10 років назад 12 листопада, було створено Місцеву пожежну команду у селі Задубрівці тодішнього Снятинського району, а зараз Снятинської ТГ Коломийського району.

Про це повідомляють на своїй фейсбук-сторінці Рятувальники Снятинщини Коломийського РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області.

Очолює пожежну команду Іван Васильович Ступарик, який ще з п’ятьма членами команди цілодобово готовий прийти на допомогу.

Місцева пожежна команда села Задубрівці залучається до гасіння пожеж та ліквідації наслідків різних подій на території населених пунктів Снятинської територіальної громади, а також в населених пунктах Заболотівської територіальної громади.

“Всі працівники МПК Задубрівці пройшли професійно-технічну підготовку на базі навчального пункту АРЗ СП Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Вогнеборці МПК Задубрівці за 10 років діяльності виїжджали близько 700 разів на ліквідацію пожеж, 30 – на ліквідацію надзвичайних ситуацій, пов’язаних з повенями. Взимку 15 разів надавали допомогу водіям на автошляхах, як Снятинської так і Заболотівської територіальної громади Коломийського району.

Результатом діяльності МПК є врятоване майно, а головне – життя та здоров’я не одного мешканця громади”,

йдеться у повідомленні.