Прикарпаттяобленерго ввело графіки аварійних вимкнень

Графіки аварійних вимкнень розбиті на 10 черг. Кожна черга буде вимикатися на 2 години, але може бути необхідність і на довше. Припинення електропостачання можливе декілька разів протягом доби.

Про це повідомляє на свої фейсбук-сторінці голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

“Графік аварійних вимкнень – це не графік із датою та часом. Це перелік ліній електропередач із зазначеною по кожній лінії потужністю. Вимикають лінії електропередач тоді, коли в енергосистемі необхідно знизити певний обсяг навантаження, а не відключити певну кількість будинків, районів чи конкретний населений пункт.

Неможливо передбачити до хвилини точний час, коли саме необхідно вимкнути лінії електропередач.

Прикарпаттяобленерго отримують команду застосувати вимкнення від диспетчера “Укренерго” і мають виконати її оперативно – протягом 15 хвилин. Тому рекомендуємо віднайти чергу, до якої віднесено ваш населений пункт”,

йдеться у повідомленні.

Ознайомитися з чергами можна на головній сторінці сайту Прикарпаттяобленерго в рубриці «Графіки аварійних вимкнень» (https://oe.if.ua/uk/sections/5e9f1c5fdb9c42704449b999#6357cca0db9c423b261eb7a3).

Також про вимкнення і час відновлення електропостачання можна дізнатися у чат-боті «Прикарпаттяобленерго» у Viber https://www.viber.com/proebot під кнопкою «Відсутнє світло».