Світлана Онищук відвідала сім’ю загиблого захисника зі Снятинщини

Голова Івано-Франківської ОВА відвідала на Снятинщині сім’ю полеглого захисника Петра Кантиміра. Про це вона повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

Марія Кантимір – молода вдова, яка залишилася сама виховувати п’ятеро дітей. Її чоловік Петро загинув 7 травня, боронячи нашу країну від російського агресора на Донецькому напрямку.

Пані Марія розповідала, що найважче було в перші місяці після жахливої втрати. Також напередодні вона поховала дідуся. Важко було бути на самоті з дітками, які весь час запитували, коли повернеться тато. Найстаршому Максимкові – шість років, а наймолодшому Іванкові – один. Ще є донечки Наталочка, Веронічка та Анночка.

Пані Марія ділилася, що чоловік ніби відчував, що загине. Увечері напередодні написав дружині повідомлення, що сильно їх любить, та просив Марію берегти дітей. Своїх побратимів попросив доправити сім’ї його наплічник з речами, що вони й зробили.

Сьогодні пані Марія продовжує жити та береже дітей, як і обіцяла чоловікові. Часто ходить на цвинтар, щоб поговорити з Петром про наболіле. Відчуває його підтримку з неба.

“Підтримувати сім’ї загиблих героїв – наш святий обов’язок. Я надзвичайно вдячна голові Снятинської територіальної громади Анатолієві Шумку, фахівцям територіального центру соціального обслуговування Снятинської міської ради за колосальну допомогу сім’ї нашого бійця, за психологічну і моральну підтримку.

йдеться у повідомленні.

Днями до сім’ї загиблого захисника завітала голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук спільно з заступницею Людмилою Сірко, начальником відділу в Івано-Франківській області Міністерства у справах ветеранів Володимиром Веркальцем та головою Обласної спілки членів сімей загиблих померлих на зниклих безвісти Степаном Чомком, щоб підтримати і допомогти.

“Привезли з собою гостинці: продукти харчування, засоби гігієни, постільну білизну та інші потрібні речі. Також привезли пральну машину, яку придбали працівники обласного центру зайнятості, за що їм дякую.Звичайно, ніякими матеріальними речами неможливо загоїти біль утрати. Але ті потреби, які зараз є у сім’ях наших Героїв, мають цілковито задовільнятися”,

додала Світлана Онищук.