Прикарпатців закликають максимально скоротити енергоспоживання для уникнення аварійних відключень

20 та 21 жовтня за вказівкою уряду на Прикарпатті були введені графіки обмеження споживання електричної енергії та графіки обмеження потужності для енергоємних промислових підприємств. Також залишається актуальним прохання до населення мінімізувати використання енергоємних електроприладів.

Про це повідомляє КУРС.

“У ці та наступні кілька днів саме від нашого з вами свідомого споживання залежить, чи будуть введені додаткові обмеження, в тому числі графіки аварійних вимкнень, які стосуватимуться усіх без винятку”,

повідомили у Прикарпаттяобленерго.

Енергетики зазначають, що результати першого дня введення графіків не свідчать про достатню економію. У зв’язку із похолоданням та складністю зміни виробничих процесів на деяких енергоємних підприємствах суттєвої економії досягти наразі не вдалось – вона залишилась на рівні 10-15%, але цього недостатньо.

“Сподіваємось, сьогоднішні результати будуть кращими. В іншому разі НЕК «Укренерго» буде вимушене застосувати на території області графіки аварійних знеструмлень»,

повідомили у Прикарпаттяобленерго.

У компанії зазначають, що про введення цих графіків повідомити наперед змоги не буде, оскільки вводяться вони протягом 15 хвилин від розпорядження диспетчера НЕК «Укренерго».