В Снятинській ДЮСШ модернізували газове обладнання

Розуміючи, яким складним буде цей опалювальний сезон, в якому важливим чинником є необхідність економії енергоносіїв, Снятинська міська рада продовжує роботу по заміні старого газового обладнання в закладах освіти на сучасне та енергоефективне.

Про це повідомляє Снятинська територіальна громада.

“Нещодавно в Снятинській дитячо-юнацькій спортивній школі встановлено два нових конденсаційних газових котли та замінено внутрішні мережі газопостачання. Окрім того, проведено заміну та виніс газового обладнання на фасад будинку згідно відповідних норм. Також, повністю замінено вентиляційну систему задля комфортного проведення занять в закладі. Всі ці роботи проведено коштами місцевого бюджету.

Завдяки такій модернізації покращиться тепловіддача, зменшиться споживання газу, що забезпечить підігрів басейну та приміщень ДЮСШ з мінімальними витратами”,

йдеться у повідомленні міської ради.

Окрім того, силами працівників Снятинської ДЮСШ та за підтримки благодійників зроблено поточний ремонт роздягалень, коридору та спортзалу.

“Дбаємо про те, щоб діти нашої громади активно займалися плаванням, оздоровлювалися та продовжували прославляти своїми спортивними здобутками Снятинщину”,

додають у міській раді.