Україна відмовилася від віялових відключень світла — Укренерго

“Укренерго” наразі відмовляється від запровадження графіків аварійних відключень світла в Україні завдяки стабілізації електропостачання. Про це повідомив голова правління НЕК Володимир Кудрицький, пише УП, передає Репортер.

“Вчора ввечері у Києві, області та всьому центральному регіоні не застосовувалися диспетчерські обмеження, з 19.55 були зняті обмеження у північно-східних областях нашої держави, – повідомив Кудрицький. – Протягом сьогоднішнього дня ні вранці, ні ввечері введення графіків аварійних відключень поки що не планується.”

За його словами, це стало можливим, по-перше, завдяки тому, що фахівці “Укренерго” та обленерго стабілізували енергопостачання в усіх областях України. А, по-друге, тому, що українці ввечері ощадливо споживали електроенергію.

“Разом ми вистояли у, напевно, найбільшій ракетній атаці на енергетичну інфраструктуру в історії”,

додав Володимир Кудрицький.

При цьому він нагадав, що українці мають бути готовими до нових атак ворога.

Для всіх залишається рекомендація зменшити споживання в періоди пікового навантаження в енергосистемі: вранці з 8.00 до 11.00, ввечері з 17.00 до 23.00.

І не ігнорувати сигнал повітряної тривоги.

“Ракетні атаки підштовхують нас до того, щоб виробити звичку до відповідального споживання електроенергії та газу, – пише голова правління НЕК. – Тому ми, як і раніше, рекомендуємо, за можливості, перенести користування потужними електроприладами на нічні години, коли рівень споживання в енергосистемі найнижчий. Це допоможе нам стабілізувати енергосистему і безпечно пройти опалювальний сезон цієї зими”.