Відтепер для проведення масового заходу на Прикарпатті потрібний дозвіл ради оборони

В Івано-Франківській області організатори масових заходів відтепер зобов’язані отримати дозвіл ради оборони. Подати заявку на проведення заходу необхідно за два тижні до запланованої дати.

Про це сьогодні повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, передає КУРС.

За два тижні до проведення заходу організатор повинен звернутися із заявою до органу місцевого самоврядування, де планується проведення заходу. Заяви на проведення масових заходів розглядаються на засіданнях ради оборони районних військових адміністрацій.

Онищук зазначає, що організатори заходів повинні визначити місця для укриття на випадок оголошення повітряної тривоги, забезпечити дотримання громадського порядку учасниками заходу, правил пожежної безпеки, наявність засобів першої медичної допомоги.Особливі вимоги до організаторів виставок озброєнь, знищеної військової техніки та інших предметів, що стосуються війни. Вони повинні забезпечити відсутність безпосереднього контакту громадян з представленими зразками озброєнь.

Також вони мають звернутися до ГУ Національної поліції та ДСНС в області для перевірки усіх експонатів.Після отримання дозволів від ДСНС і поліції потрібно звернутися за погодженням на проведення до ради оборони Івано-Франківської області.