Понад три мільйони гривень для ЗСУ зібрали на аукціоні у Франківську (ФОТО)

30 вересня, в Івано-Франківську відбувся благодійний аукціон на підтримку прикарпатських воїнів. На ньому впродовж трьох годин вдалося зібрати понад три мільйони гривень.

На торги виставили понад 50 унікальних речей, пише Галка з посиланням на голову Івано-Франківської ОВА Світлану Онищук.

Розпочали із виробу, виготовленого з глини теракоти. Він зроблений руками бійців під час проходження першого заїзду реабілітації. Присвячений пам’яті загиблих побратимів. Його придбали за 27 тис грн.

Поет Богдан Томенчук, котрий днями отримав Шевченківську премію, виставив на аукціон 7 своїх збірок. Їх придбали за 100 тисяч гривень.

Мама загиблого на Майдані Героя, Романа Гурика віддала його срібний значок “Революція Гідності”. Його придбали за 37 тис. грн.

Прапор України з автографом соліста гурту «Калуш» Олега Псюка, переможця «Євробачення 2022» з піснею «Стефанія», було реалізовано за 95 тис. грн.

За футболку з автографом українського актора, силача, народного депутата, заслуженого майстра спорту України та володаря титулів «Найсильніша людина України» Василя Вірастюка, яку він надав власноруч, було виручено 25 тис. грн.

Народний депутат Роман Мулик представив також унікальний лот – боксерську рукавичку Олександра Усика з його підписом, яку придбали за 150 тис. грн. Портрет Степана Бандери художника Федора Майка купили за 100 тисяч гривень.

Найдорожчий лот – 500 тисяч за портрет кардинала Любачівського. Його представила Вигодська територіальна громада. Це полотно із сімейної колекції Любові Лаврів – дружини відомого, уже покійного художника Олега Лавріва, який, власне, і є автором картини. Цей витвір мистецтва був написаний у 2010 році.

“Вкотре хочу подякувати кожному, хто долучився. Ви зробили великий вклад в нашу Перемогу.

Поки в нас існує такий піднесений дух, нас не здолати”, – зазначила Онищук.

А ще безліч виняткових картин, цінних прикрас, ікон ручної роботи, ексклюзивних видань.

https://fb.watch/fVrywXKpqv/